۳ روز تست رایگان قالب ها

۳ روز تست رایگان هر یک از قالب های وبـخـونـه بدون محدودیت امکانات و دسترسی ها : شما میتوانید بدون پرداخت هزینه پیش از خریدهرکدام از قالب ها، قالب وردپرس مورد نظر خود را برای مدت ۳ روز تست کنید و با پنل مدیریت قالب آشنا شوید تا متوجه شوید که به راحتی میتوانید هر یک از قالب های وبـخـونـه را خریداری کنید و آن را شخصی سازی کنید و مدیریت کنید. 

روال کار به این شکل است که شما قالب مورد نظر را انتخاب میکنید و فرم مربوط به تست رایگان قالب وردپرس که در پایین این صفحه وجود دارد را پر میکنید سپس قالب برای شما بر روی یک دامنه از دامنه های وبـخـونـه راه اندازی میشود و مشخصات پنل قالب وردپرس برای شما ارسال میشود و میتوانید با آن کار کنید. مدیریت قالب بسیار ساده بوده و پس از تست در هر مرحله ای میتوانید اقدام به خرید قالب وردپرس مورد نظر خود کنید و ما قالب را برای شما بر روی هاست و دامنه شما نصب میکنیم. و شما میتوانید از این پس تمام تغییرات را بر روی وبسایت خود انجام دهید.

هدف از ارائه تست رایگان قالب وردپرس وبـخـونـه این است که شما اطمینان حاصل کنید که به راحتی میتوانید با قالب وردپرس کار کنید و با تنظیمات آن مشکل نخواهید داشت و هم چنین از صحت گفته های ما مبنی بر اینکه قالبها کاملا کدنویسی شده و به هیچ عنوان ترجمه نمی باشد نیز اطمینان حاصل نمایید. 

« حالا اگر آماده اید که ازین امکان بی نظیر استفاده کنید پس در عرض چند دقیقه فرم زیر رو پر کنید »